Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

EVA Air w nowym malowaniu

Lotnictwo cywilne, 13 listopada 2015

Tajwańskie linie odebrały pierwszego Boeinga 777-300ER w nowym malowaniu.

Nowe malowanie EVA Air wyróżnia się mniejszą ilością zieleni na dolnej powierzchni kadłuba samolotu / Zdjęcie: Boeing

W zakładach w Everett przedstawiciele towarzystwa EVA Air z Republiki Chińskiej odebrali pierwszego Boeinga 777-300ER w nowym malowaniu. Jest to zarazem 22. samolot tego typu we flocie przewoźnika i pierwszy z 4. dzierżawionych od Air Lease Corporation.

EVA Air były pierwszym nabywcą Boeingów 777-300ER, w 2005. Do końca 2016 towarzystwo zamierza dołączyć do floty jeszcze 7 samolotów tego typu, które używane będą na trasach w Ameryce Północnej.

Oprócz nich tajwański przewoźnik eksploatuje Boeingi 747 i Airbusy A321 i A330. Niedawno linie zamówiły Dreamlinery 787-10 (26 Boeingów dla EVA Airways, 2015-10-16) i Boeingi 777F (Pierwsze Boeingi 777F dla EVA Air, 2015-07-22).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.