Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

30-mm naboje treningowe dla Żurawicy

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 18 listopada 2015

Wojsko Polskie zamówiło 120 treningowych nabojów 30 mm x 173 PGU-16/B dla Rejonowych Warsztatów Technicznych w Żurawicy za 200 tys. zł.

Zdjęcie: 3. RBLog

Rejonowe Warsztaty Techniczne w Żurawicy, przez 3. Regionalną Bazę Logistyczną w Krakowie, kupiły cztery komplety po 30 sztuk amunicji treningowej 30 mm x 173 PGU-16/B. Jest ona wykorzystywana w 30-mm armatach napędowych ATK Mk 44 używanych w wieżach Hitfist-30P polskich kołowych bojowych wozach piechoty Rosomak M1/M1M.

W skład jednego kompletu wchodzi 30 nabojów PGU-16/B i 30 odcinków taśmy Mk 15. Dostawy wyceniono na 198.092,19 zł, co daje 1650 zł za jeden nabój i jedno ogniwo. Cena stanowiła 95% oceny oferty, gwarancja pozostałe 5%. Dostawcą amerykańskiej amunicji jest przedsiębiorstwo Unitronex Poland, które jako jedyne złożyło ofertę. Otrzymało 97 punktów, 95 za cenę i 2 za dwa miesiące gwarancji na naboje i ogniwa.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.