Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

UTC zainwestuje w Polsce

Lotnictwo cywilne, 18 listopada 2015

Dział UTC Aerospace Systems zainwestuje w Polsce ponad 10 mln USD.

Zdjęcie: UTC Aerospace Systems

Actuation & Propeller Systems – jeden z działów UTC Aerospace Systems – zainwestuje ponad 10 mln USD (40 mln zł) w zakład produkcyjny we Wrocławiu. Celem inwestycji jest m.in. wsparcie programu śmigłowca Airbus Helicopters H175 (H175 dla Hong Kongu, 2015-09-08). Nowe środki pozwolą na zwiększenie zatrudnienia o ponad 100 osób.

Wrocławski zakład UTC Aerospace Systems zajmuje się m.in. produkcją elementów układów sterowania lotem samolotów i śmigłowców. Rozszerzenie zdolności produkcyjnych ma na celu wsparcie nowych programów, takich jak H175. We wrocławskich zakładach będą produkowane siłowniki układu sterowania tych śmigłowców.

Cieszę się, że będziemy wspierać Airbus Helicopters w naszych wrocławskich zakładach. Polska jest dla nas strategicznym regionem. Jesteśmy obecni na tym rynku od wielu lat. W przyszłości planujemy następne inwestycje, które przyczynią się do rozwoju polskiej gospodarki i sektora lotniczego – powiedział Andreas Schell, szef działu Actuation & Propeller Systems w UTC Aerospace Systems.

To kolejna inwestycja UTC Aerospace Systems w działalność produkcyjną w Polsce. W lipcu 2014 zakłady we Wrocławiu zostały rozbudowane o nowoczesne globalne centrum inżynieryjne. Obecnie zatrudniają one ok. 1000 pracowników.

Nowe środki pozwolą zwiększyć możliwości wrocławskich zakładów w zakresie obróbki skrawaniem krytycznych komponentów, obróbki powierzchni, montażu i prób, inżynierii produkcji oraz powiązanych funkcji wsparcia. Produkty będą dostarczane bezpośrednio z Wrocławia do zakładów Airbus Helicopters we francuskim Marignane od 2016.

Wrocławska inwestycja stanowi kolejny rozdział w 50-letniej historii partnerstwa pomiędzy UTC Aerospace Systems a Airbus Helicopters, zwłaszcza w kontekście planowanej budowy polskich zakładów Airbus Helicopters w Łodzi.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.