Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowy samolot gabońskich VIP-ów

Lotnictwo wojskowe, 20 listopada 2015

Rząd Gabonu ma do dyspozycji nowy samolot – odrzutowiec Gulfstream G650ER.

Zdjęcie: Gulfstream

Odrzutowiec klasy biznes Gulfstream G650ER został zakupiony przez rząd w Libreville bezpośrednio od producenta. W zakładach w Savannah w stanie Georgia przystosowano jego wnętrze do przewozu najważniejszych osób w Gabonie (Wyczyny Gulfstreamów , 2015-11-19).

28 września samolot został wyrejestrowany przez FAA. Lądowanie G650ER na terenie macierzystego kraju, po bezpośrednim przelocie z portu lotniczego Hilton Head, miało miejsce 3 października. 11 listopada na jego pokładzie delegacja rządu Gabonu udała się na Maltę, aby wziąć udział w szczycie Rady Europejskiej.

Nowy G650ER wszedł w skład Groupe de Liaison Aérien Ministériel, stacjonującej w bazie lotniczej BA01 w międzynarodowym porcie lotniczym Libreville Leon M’ba. Oprócz niego jednostka ma też na stanie Gulfstreama IVSP Nyanga i Falcona 900EX Masuka III.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.