Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy ATR dla Bahamasair

Lotnictwo cywilne, 27 listopada 2015

Narodowy przewoźnik Bahamów odebrał od konsorcjum ATR pierwszy turbośmigłowy samolot komunikacji regionalnej.

Pierwszy ATr 72-600 należący do Bahamasair. Linie odbiorą jeszcze jeden samolot tego typu i 3 mniejsze ATR 42-600 / Zdjęcie: ATR

Do floty linii Bahamasair, będących narodowym przewoźnikiem Bahamów, dołączył pierwszy turbośmigłowy samolot komunikacji regionalnej ATR 72-600. Podczas tegorocznego salonu w Paryżu linie podpisały umowę zakupu pary ATR 72-600 i trzech ATR 42-600, stając się w ten sposób nowym klientem francusko-włoskiej spółki (Paris Air Show 2015: Nowości ATR-a, 2015-06-15).

Valentine Grimes, przewodniczący Rady Nadzorczej Bahamasair, stwierdził, że samoloty ATR doskonale spełniają potrzeby linii operujących na wyspach. Ich zdolność do startu i lądowania z krótkich dróg startowych na małych lotniskach są głównym powodem wyboru [ATR-ów] przez przewoźników.

Europejskie samoloty zastąpią w eksploatacji 5 Bombardierów Dash 8-300. Pozwoli to na zwiększenie oferowania na połączeniach krajowych i regionalnych wykonywanych z hubu w Nassau. Oprócz nich Bahamasair dysponują także 3 Boeingami 737-500.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.