Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

GDMS przejął Bluefin Robotics

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, 25 lutego 2016

General Dynamics Mission Systems wykupił udziały w Bluefin Robotics, specjalizującym się w produkcji bezzałogowych pojazdów głębinowych.

Bluefin Robotics wejdzie w skład działu Maritime and Strategic Systems spółki General Dynamics Mission Systems / Zdjęcie: Bluefin Robotics

Należąca do General Dynamics spółka GD Mission Systems przejęła kontrolę nad Bluefin Robotics z Quincy w Massachusetts. Przedsiębiorstwo wejdzie w skład działu Maritime and Strategic Systems, specjalizującego się w produkcji urządzeń pokładowych i oprogramowania okrętów i statków powietrznych eksploatowanych przez US Navy i inne agencje rządowe w USA.

W ostatnich latach Bluefin Robotics otrzymało wiele zamówień od US Navy na produkcję systemów bezzałogowych, służących m.in. do obserwacji środowiska podwodnego lub dokonywania inspekcji kadłubów okrętów. W grudniu 2015 amerykańska marynarka wojenna zleciła producentowi dostawę serii bezzałogowców HAUV-3 (Hovering Autonomous Underwater Vehicle), przystosowanych do wykrywania zagrożeń asymetrycznych (Ochrona okrętów US Navy, 2015-12-17).

Przejęcie Bluefin Robotics pozwoli General Dynamics Mission Systems na poszerzenie swojej oferty rynkowej. Producent z Fairfax w stanie Wirginia będzie mógł oferować klientom kupno kompleksowych rozwiązań technicznych w postaci bezzałogowych pojazdów głębinowych, wyposażonych w nowoczesne urządzenia pokładowe i system operacyjny.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.