Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

EnforceTac2016: Ewolucje Schmidt & Bender

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 02 marca 2016

Celownik optyczny 5-25x56 PM II Digital BT stanowi rozwinięcie modelu przygotowanego dla USSOCOM. W odróżnieniu od pierwowzoru komunikuje się z urządzeniami peryferyjnymi bezprzewodowo za pomocą Bluetootha. Ma być dostępny w powszechnej sprzedaży

EnforceTac 2014: Nowe celowniki Schmidt & Bender, 2014-03-06). W odróżnieniu od modelu pokazanego w 2015, nowy Police Marksman będzie dostępny też dla odbiorców spoza USA. Producent zmienił w 5-25x56 PM II Digital BT sposób transmisji danych. Luneta ma moduł Bluetooth, w odróżnieniu od przewodowej wersji dla amerykańskich komandosów. W odmianie komercyjnej, strzelec będzie miał do dyspozycji jednoliniowy wyświetlacz, mieszczący maksymalnie 8 znaków. Umożliwi to pokazywanie danych z dalmierzy laserowych i niektórych kalkulatorów balistycznych. Wyświetlacz jest niezależny od układów optycznych, luneta może być wykorzystywana niezależnie od tego, czy elektronika jest włączona.

Celowniki z serii Ultra Bright zostały wyposażone w nowe, niskoprofilowe bębny korekcyjne. Na zdjęciu widoczny system blokady nastaw oraz wskaźnik drugiego obrotu bębna (złoty element na górnej powierzchni bębna)

Nowe, prototypowe lunety są militarną wersją modelu Polar T96, charakteryzującego się bardzo wysoką transmisją światła na poziomie 96% /Zdjęcia: Jakub Link-Lenczowski

Kolejnymi prototypami, zaprezentowanymi w Norymberdze, są zmilitaryzowane lunety Polar. Według producenta, to celowniki o największej transmisji światła dostępne w produkcji, na poziomie 96% (IWA 2015: Polar najjaśniejszy na świecie


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra