Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Tanzania kupiła Q400

Lotnictwo cywilne, 25 lipca 2016

Rząd Tanzanii zawarł z Bombardierem umowę w sprawie zakupu 2 samolotów komunikacyjnych Q400.

Rząd w Dar es Salam zakupił dwa turbośmigłowe samoloty komunikacyjne Q400 / Zdjęcie: Bombardier

Kanadyjski koncern Bombardier ogłosił dziś podpisanie z rządem Tanzanii porozumienia dotyczącego zakupu dwóch samolotów turbośmigłowych komunikacji regionalnej Q400. Wartość umowy wynosi 62 mln USD (ponad 246 mln zł).

Samoloty zostaną dostarczone w konfiguracji 76-osobowej, z dwiema toaletami. W informacji podano, że będą one używane do obsługi połączeń komercyjnych w regionie.

Można zatem z dużym prawdopodobieństwem przyjąć, że ich użytkownikiem będą Air Tanzania – narodowy przewoźnik kraju. Towarzystwo eksploatuje obecnie dwa inne samoloty produkcji Bombardiera – odrzutowiec CRJ100 i turbośmigłowego Dasha 8-300. Nowe Q400 pomogą w rozwinięciu siatki połączeń Air Tanzania, która obecnie obejmuje 7 destynacji w kraju i jedną na Komorach. 


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.