Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wybrano imię DDG 124

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 29 lipca 2016

Marynarka wojenna USA ogłosiła imię nowego niszczyciela rakietowego typu Arleigh Burke. Będzie to USS Harvey C. Barnum Jr. (DDG 124).

W 2024 US Navy przyjmie do służby niszczyciel rakietowy USS Harvey C. Barnum Jr., typu Arleigh Burke / Rysunek: USN

Wczoraj US Navy ogłosiła, że nowy niszczyciel rakietowy typu Arleigh Burke, DDG 124, zostanie nazwany dla uhonorowania Harveya C. Barnuma Jra, emerytowanego pułkownika Korpusu Piechoty Morskiej USA (USMC), który został odznaczony Medalem Honoru za zasługi podczas wojny w Wietnamie. Przez wiele lat Barnum pracował też w biurze Sekretarza US Navy.

Przyszły USS Harvey C. Barnum Jr. zostanie zbudowany w stoczni Bath Iron Works z Maine, należącej do koncernu General Dynamics. Okręt powinien wejść do służby w 2024.

USS Harvey C. Barnum Jr. będzie 73 niszczycielem rakietowym typu Arleigh Burke, pozyskanym przez US Navy i 40 jednostką zbudowaną przez Bath Iron Works (Zlecenie dla Bath Iron Works, 2015-04-03). Amerykańskie okręty budowane są też przez stocznię Huntington Ingalls Shipbuilding z Pascagoula w Mississippi (Stępka pod USS Delbert D. Black, 2016-06-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra