Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe wyposażenie szwedzkich Leopardów

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 10 sierpnia 2016

Saab zaprojektuje i dostarczy nowe elementy wyposażenia elektronicznego szwedzkich czołgów podstawowych Leopard 2S.

Szwedzkie czołgi podstawowe Strv 122 otrzymają nowe elementy wyposażenia elektronicznego i zostaną włączone w system zarządzania walką szczebla batalionu Svenska Armen / MO Szwecji

W latach 2018-2022 grupa zbrojeniowa Saab dokona ograniczonej modernizacji czołgów podstawowych Stridsvagn 122 (Leopard 2S) eksploatowanych przez Svenska Armen (wojska lądowe Szwecji). Pojazdy otrzymają nowe elementy wyposażenia elektronicznego. Rodzimy producent dostarczy też dokumentację techniczną i materiały szkoleniowe dla załóg i personelu obsługowego.

Dostawy zostaną zrealizowane w ramach kontraktu zawartego przez Saaba z niemieckim Krauss-Maffei Wegmann Gmbh. Jego wartość wynosi ok. 130 mln SEK (58 mln zł). Umowa obejmuje też włączenie szwedzkich czołgów podstawowych do systemu zarządzania walką szczebla batalionu Svenska Armen.

Dostawy i montaż nowego wyposażenia będą realizowane za pośrednictwem szwedzkiej rządowej agencji ds. zakupów uzbrojenia (FMV). Na podobnych zasadach wykonywane jest m.in. porozumienie z 2014, zakładające dostawę co najmniej 3 mostów towarzyszących Leguan (Mosty towarzyszące dla Szwecji, 2014-07-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.