Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Air Tanzania odbierają Q400

Lotnictwo cywilne, 27 września 2016

Rząd Tanzanii odebrał 2 samoloty komunikacyjne Bombardier Q400.

Turbośmigłowy samolot komunikacyjny Q400 w barwach Air Tanzania / Zdjęcie: Bombardier

Rząd w Dar es Salam zawarł z Bombardierem umowę w sprawie zakupu pary samolotów turbośmigłowych komunikacji regionalnej Q400 w lipcu br. Wartość porozumienia wynosiła 62 mln USD (ponad 246 mln zł, Tanzania kupiła Q400, 2016-07-25).

Dziś kanadyjski producent poinformował o przekazaniu samolotów użytkownikowi. Są one przystosowane do przewozu 76 pasażerów i mają zabudowane 2 toalety. Q400 będą eksploatowane przez Air Tanzania – narodowego przewoźnika kraju.

Nowoczesne Q400 będą kluczowym elementem naszej strategii rozwoju siatki połączeń na terenie Tanzanii i kontynentu afrykańskiego – powiedział dr Leonard Chamuriho, sekretarz w Ministerstwie Transportu, Pracy i Łączności. Siatka połączeń Air Tanzania obejmuje obecnie 7 destynacji w kraju i jedną na Komorach. Tanzański linie eksploatują także 2 inne samoloty Bombardiera – odrzutowiec CRJ100 i turbośmigłowego Dasha 8-300.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.