Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Avinor inwestuje w IFS Applications

Lotnictwo cywilne, 13 marca 2017

Norweskie przedsiębiorstwo Avinor podjęło decyzję o aktualizacji systemu IFS Applications.

Avinor zaktualizuje system IFS Applications w celu usprawnienia i poszerzenia zakresu oferowanych usług / Zdjęcie: Andreas Lind/Avinor

Przedsiębiorstwo Avinor podjęło decyzję o unowocześnieniu systemu IFS Applications w celu zapewnienia użytkownikom przyjaznej i elastycznej platformy stanowiącej dobrą bazę dla procesu cyfryzacji danych. Aktualizując system do wersji IFS Applications 9, Avinor będzie mogło wykorzystać wielowarstwową architekturę aplikacji i nowy model wsparcia, co umożliwi dostęp do najnowszych aplikacji i usprawnień (Oprogramowanie dla Avinor, 2013-07-31).

Ponadto, aktualizacja zapewni Avinor rozszerzone możliwości z zakresu monitorowania i dokumentowania zgodności procesów z najbardziej rygorystycznymi wymogami bezpieczeństwa. System IFS Applications 9 umożliwi również pracownikom przedsiębiorstwa korzystanie z opartego na rolach i konfigurowalnego interfejsu IFS Lobby.

- Zdecydowaliśmy się przejść na wersję IFS Applications 9, ponieważ widzimy ogromne korzyści z posiadania stale ulepszanego systemu ERP - powiedział Brede Nielsen, dyrektor ds. IT firmy Avinor. - Naszym celem jest utrzymanie pozycji lidera w zakresie warunków, bezpieczeństwa, jakości i ekonomiczności świadczonych usług. W coraz bardziej złożonym środowisku branżowym kompleksowy system ERP jest jednym z najważniejszych czynników umożliwiających zapewnienie optymalnego poziomu działań operacyjnych. - dodał.

Glenn Arensen, prezes IFS Scandinavia, powiedziała: Avinor gra pierwszoplanową rolę w zapewnieniu bezproblemowej pracy norweskich portów lotniczych, skupiając się w pierwszej kolejności na efektywności i bezpieczeństwie prowadzonych działań. System IFS Applications 9 stanie się dla firmy Avinor solidną platformą, zapewniającą przejrzystość procesów biznesowych oraz dobrą kontrolę nieustannie aktualizowanego, elastycznego środowiska roboczego. Jesteśmy dumni z niesłabnącego zaufania Avinor do naszych rozwiązań. Oczekujemy kontynuowania tej owocnej dla obu stron współpracy.

Relacje biznesowe obu przedsiębiorstw sięgają 1996, kiedy IFS Applications stał się centralnym systemem portu lotniczego Oslo Airport Gardermoen. W 2012 Avinor zadecydowało o wdrożeniu IFS Applications 8 jako centralnego rozwiązania ERP do zarządzania i kontroli zróżnicowanych procesów biznesowych obsługiwanych przez nią 46 lotnisk rozsianych po całej Norwegii. W 2013 przedsiebiorstwo postanowiło rozszerzyć portfel posiadanych rozwiązań IFS o dodatkowe funkcje raportowania danych na temat jakości, bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska.

Kolejnym obszarem, który już teraz przynosi Avinor ogromne korzyści dzięki systemowi IFS Applications, jest zaopatrzenie. Rozwiązanie obsługujące zaopatrzenie umożliwia bardziej precyzyjne zarządzanie personelem ochrony portu lotniczego, co w przeszłości było bardzo kosztowne i kłopotliwe z uwagi na zróżnicowane zapotrzebowanie. Dodatkowo, oprócz usprawnienia samego procesu, rozwiązanie to przyczyniło się do znaczących oszczędności. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra