Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozbił się indyjski Su-30MKI

Lotnictwo wojskowe, 15 marca 2017

Na północnym zachodzie Indii rozbił się samolot wielozadaniowy Su-30MKI.

Indyjski Su-30MKI rozbił się dziś w Radżastanie / Zdjęcie: MO Indii

Dziś w godzinach popołudniowych czasu miejscowego rozbił się samolot wielozadaniowy Su-30MKI wojsk lotniczych Indii. Myśliwiec spadł w rejonie wsi Shivkar Kudla na terenie dystryktu Barmer w stanie Radżastan. Dwaj lotnicy stanowiący jego załogę zdołali się katapultować. Wskutek zdarzenia obrażenia ciała odniosły 3 osoby znajdujące się na ziemi.

Do wypadku doszło podczas rutynowego lotu szkoleniowego. Su-30MKI wystartował z bazy wojsk lotniczych w Dźodhpur. Przyczyny zdarzenia zbada specjalna komisja dochodzeniowa, powołana przez ministerstwo obrony.

Su-30MKI został opracowany specjalnie dla potrzeb Indii przez przedsiębiorstwo Irkut. Obecnie indyjskie lotnictwo ma na stanie ponad 225 Su-30MKI. Docelowo ich liczba ma wzrosnąć do 314 (Pierwszy lot Su-30MKI z demonstratorem BrahMosa, 2016-06-25). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.