Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Australia na ćwiczeniach Balikatan 2017

Wojska lądowe, 08 maja 2017

Żołnierze z Australii wezmą udział w tegorocznej edycji filipińsko-amerykańskich ćwiczeń Balikatan.

80 australijskich żołnierzy weźmie udział w rozpoczętych dziś filipińsko-amerykańskich ćwiczeniach Balikatan 2017 / Zdjęcie: MO Australii

Dziś na Filipinach rozpoczyna się 33. edycja filipińsko-amerykańskich ćwiczeń wojskowych Balikatan. Przedsięwziecie potrwa do 19 maja. Udział w szkoleniu weźmie grupa 80 żołnierzy z Australii, w tym załoga i personel obsługowy morskiego samolotu patrolowego AP-3C Orion oraz członkowie wojsk specjalnych.

Australijczycy wezmą udział w ćwiczeniach Balikatan po raz czwarty. Żołnierze z Antypodów uczestniczyli także w zeszłorocznych manewrach, które prowadzono na Filipinach w dn. 4-15 kwietnia (Rozpoczęto Balikatan 2016, 2016-04-05).

Uczestnicy ćwiczeń wezmą udział w serii symulowanych operacji wojskowych, prowadzonych w ramach różnorodnych scenariuszy sytuacyjnych. Obejmą one m.in. szkolenie kadry dowódczej, udzielanie pomocy humanitarnej lub ochronę wybranych akwenów i obszarów przed działalnością ugrupowań ekstremistycznych. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.