Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Top 500 Innovators Event

Przemysł zbrojeniowy, 17 maja 2017

Jutro w Warszawie odbędzie się Top 500 Innovators Affiliate Brokerage Event dla przedsiębiorstw z branż: teleinformatycznej – szczególnie cyberbezpieczeństwa i Internetu rzeczy oraz inteligentnych materiałów.

Organizowane przez Stowarzyszenie TOP 500 INNOVATORS oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wydarzenie jest dedykowane przedsiębiorstwom, które są nastawione na rozwój i w tym celu poszukują unikatowych technologii. Spotkanie będzie się składało z kilkunastu krótkich prezentacji, które przedstawią rozwiązania technologiczne bazujące na przełomowych badaniach naukowych, wiele z nich jest na etapie zaawansowanych prototypów lub nawet zostało przetestowanych i są gotowe do wdrożenia.

Dzięki Top 500 Innovators Affiliate Brokerage Event zaoszczędzą Państwo czas i w jednym miejscu zbudują relacje z wyróżniającymi się naukowcami i przedstawicielami młodych i ambitnych firm technologicznych z całej Polski, ponieważ Top 500 Innovators skupia pracowników 55 uczelni wyższych w Polsce, 50 instytutów naukowych, a także 14 centrów transferu technologii.

Głównym celem spotkania jest przedstawienie przedsiębiorstwom technologii opracowanych przez naukowców oraz nawiązanie relacji z brokerami technologii, którzy współpracują z uczelniami. Patronatem medialnym wydarzenie objął miesięcznik RAPORT-wto.

W czasie wydarzenia przygotowaliśmy dla Państwa: TECH PITCH (prezentacje najnowszych technologii, jakie opracowali nasi naukowcy), TECH TALKS (spotkania brokerskie z naukowcami, które będą miały miejsce po prezentacjach), TECH WORKSHOP (warsztaty kreatywne, które poprowadzi Christopher Mott z Global Venture Forum) i Networking.

PROGRAM TOP 500 INNOVATORS Affiliate Program Brokerage Event:

  • 14:00-14:30 Otwarcie spotkania; Czy nauka może wyjść za biznes?. Prelegenci: dr Piotr Dardziński, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Alison Dilworth, Radca ds. Ekonomicznych, Ambasada USA w Warszawie, Katarzyna Walczyk-Matuszyk, Prezes Stowarzyszenia Top 500 Innovators.
  • 14:30-14:40 Wprowadzenie i informacje ogólne o Top 500 Innovators Affiliate Program; Anna Nikodym-Bilska, Jan Chełkowski - koordynatorzy Top 500 Innovators Affiliate Program.
  • 14:40-16:00 TECH PITCH; Prezentacje technologii – obszary tematyczne: ICT (Cybersecurity, Internet of Things), Smart Materials.
  • 16:00-17:00 TECH TALKS; Rozmowy B2B.
  • 17:00-18:30 TECH WORKSHOP; Global Venture Lab: When Isn't an Entrepreneur ready for Cross Border Expansion, Growth or Exits; Prelegent: Christopher Mott, Global Venture Forum.
  • 18:30-19:00 Pytania i dyskusja.
  • 19:00-20:00 Networking.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Top 500 Innovators, będące platformą zrzeszającą kilkuset wyróżniających się przedstawicieli świata nauki oraz specjalistów w zakresie transferu technologii. Poza kompetencjami technologicznymi członków Stowarzyszenia Top 500 Innovators wyróżnia fakt, że są to doświadczeni liderzy, którzy łączą w sobie znajomość zagadnień biznesowych i badawczo-rozwojowych (Top 500 Innovators o obronności, 2016-12-08).

Top 500 Innovators Affiliate Brokerage Event odbędzie się 18 maja 2017 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa.

 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.