Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

RadioEXPO 2017 już za tydzień

Imprezy branżowe, Przemysł zbrojeniowy, Służby państwowe, Strategia i polityka, 26 września 2017

Już tylko tydzień pozostał do kolejnej edycji RadioEXPO 2017 – Konferencji i Wystawy Radiokomunikacji Profesjonalnej. Jest to jedyna w Polsce impreza dedykowana branży profesjonalnej łączności radiowej. Zakres tematyczny obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, czy systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem imprezy jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce.

Wśród honorowych patronów imprezy są: Ministerstwo Cyfryzacji, Urząd Komunikacji Elektronicznej, Instytut Łączności, PTPiREE i Międzynarodowe Stowarzyszenie TETRA. Z racji coraz większego zainteresowania zarówno uczestników, jak i wystawców, organizatorzy postanowili rozszerzyć spotkanie na dwa dni. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 4-5 października 2017 w warszawskim Sangate Hotel Airport (dawniej Gromada Airport).

W programie konferencji znajduje się wiele merytorycznych prezentacji. Wśród prelegentów są m.in. przedstawiciele Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Komendy Głównej Policji, Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, Portu Lotniczego Szymany i Stowarzyszenia TETRA and Critical Communications Association. Nie zabraknie również ciekawych prezentacji firmowych czołowych dostawców profesjonalnych rozwiązań radiowych.

Konferencja ta jest najważniejszym wydarzeniem w branży profesjonalnej radiokomunikacji w Polsce. O jej pozycji świadczą zarówno wystawcy – światowe firmy branży łącznościowej jak i uczestnicy – czołowi eksperci z kraju i zagranicy.

RadioEXPO 2017 będzie doskonałą okazją do świętowania 25. rocznicy obecności Złotego Sponsora, Motorola Solutions w Polsce. Również RADMOR będzie celebrować jubileusz 70-lecia istnienia. Wystąpieniom, jak co roku, będzie towarzyszyła interesująca wystawa najnowszych produktów, systemów i kompleksowych rozwiązań łączności radiowej.

Organizatorzy zapraszają do bezpłatnego udziału w RadioEXPO specjalistów odpowiedzialnych za utrzymanie systemów łączności radiowej w administracji i służbach bezpieczeństwa publicznego: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Straży Granicznej i Służby Więziennej. Wśród zaproszonych gości są przedstawicieli władz szczebla centralnego (MSWiA, UKE, MC) i lokalnego. Organizatorzy zapraszają koordynatorów zespołów ratownictwa medycznego, WOPR, TOPR i GOPR.

Mile widziani są również przedstawiciele kadry zarządzającej, dyrektorzy IT/Telco firm z branży energetycznej, transportowej, logistycznej, a także przedstawiciele publicznych i prywatnych przedsiębiorstw wykorzystujących lub planujących używać profesjonalne systemy łączności radiowej w codziennej pracy.

Więcej informacji i formularz rejestracji udziału dostępny na stronie: http://radioexpo.pl/

Kontakt do organizatora:

Mariusz Waruszewski

Tel.  +48 602 72 32 62

e-mail: mariusz.waruszewski@radiotech.pl


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.