Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Test Topola

Strategia i polityka, Przemysł zbrojeniowy, 26 września 2017

Dziś Wojska Rakietowe Specjalnego Przeznaczenia (RWSN) FR przeprowadziły test strategicznej rakiety balistycznej RS-12M Topol. Rakietę wystrzelono z poligonu Kapustin Jar w obwodzie astrachańskim. Jej głowica ćwiczebna trafiła z wymaganą dokładnością w cel wyznaczony na poligonie Sary-Szagan w Kazachstanie.

Kadr z amatorskiego nagrania startu rakiety balistycznej Topol z poligonu Kapustin Jar, 26 września 2017 / Zdjęcie: via NTV

Rosyjskie MO poinformowało, że celem testu było sprawdzenie nowego wyposażenia ułatwiającego przełamywanie obrony przeciwrakietowej przeciwnika. Wyniki testu zostaną wykorzystane przy projektowaniu zmodernizowanych rakiet balistycznych. W przyszłości mają one stanowić uzbrojenie RWSN FR.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.