Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Airline Regulatory and Antitrust Conference

Imprezy branżowe, Lotnictwo cywilne, 17 października 2017

Laboratorium Lotnictwa Cywilnego Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji lotniczej Airline Regulatory and Antitrust Conference, która odbędzie się w Warszawie 20 października na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja poświęcona będzie współczesnym problemom i trendom prawnym związanym regulacją gospodarczą i polityką konkurencji w transporcie lotniczym. Program znajduje się na stronie internetowej http://www.arac2017.wz.uw.edu.pl.

Swój udział w tym wydarzeniu potwierdziło 18 ekspertów w zakresie prawa lotniczego, w tym 11 wykładowców zagranicznych, reprezentujących czołowe ośrodki myśli lotniczej z Europy, Ameryki i Zatoki Perskiej. Bardzo interesujące tematy zgłoszonych wystąpień oraz liczba i międzynarodowa sława zaproszonych prelegentów gwarantują, że Konferencja będzie unikalnym w kraju, światowej klasy wydarzeniem w dziedzinie lotnictwa cywilnego.

Konferencja będzie wydarzeniem światowej rangi w sektorze transportu lotniczego, które może równać się czołowym imprezom w tej dziedzinie. Jest to unikalna szansa aby podczas jednego spotkania w Polsce posłuchać na żywo najsłynniejszych zagranicznych ekspertów, których opinie wpływają na kształt międzynarodowego prawa lotniczego i kosmicznego (m.in. prof. Pablo Mendes de Leon, prof. Paul S. Dempsey, prof. Peter P.C. Haanappel, prof. Frans G. von der Dunk, prof. Elmar M. Giemulla), a także wielu innych cenionych specjalistów krajowych i zagranicznych.

Informujemy, że dostępne jest ostatnie 15 miejsc dla naszych Czytelników chcących wziąć udział w konferencji Airline Regulatory and Antitrust Conference w Warszawie, na którą serdecznie zapraszamy. Konferencja lotnicza odbywa się w całości w języku angielskim.

Organizatorem konferencji jest Laboratorium Lotnictwa Cywilnego Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (http://www.cars.wz.uw.edu.pl/laboratories-02.html).


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.