Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dialog techniczny na 23-mm armatę morską

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 13 listopada 2017

Inspektorat Uzbrojenia poinformował o zamiarze przeprowadzenia dialogu technicznego w ramach przygotowań do pozyskania 23-mm automatycznej armaty morskiej.

Zapoczątkowany przez IU dialog techniczny posłuży m.in. określeniu możliwości, zasad i kosztów pozyskania zestawu, w skład którego wejdzie m.in. 23-mm automatyczna armata morska / Zdjęcie: 3. Flotylla Okrętów

Celem dialogu technicznego będzie uzyskanie informacji niezbędnych do przygotowania opisu przedmiotu zamówienia dla 23-mm automatycznej armaty morskiej. Przedsięwzięcie obejmie m.in. ocenę możliwości spełnienia przez oferowany sprzęt wojskowy (SpW) wstępnie określonych wymagań.

Ponadto dialog posłuży oszacowaniu kosztów pozyskania, eksploatacji i wycofania SpW i wstępnego określenia potrzeb czasowych zakupu zestawu, w skład którego wejdą: 23-mm automatyczna armata morska, urządzenie obserwacyjne i stanowisko kierowania ogniem. Procedura ma także na celu sprecyzowanie uwarunkowań dotyczących zabezpieczenia logistycznego, bezpieczeństwa dostaw i szkolenia, a także możliwości lokowania produkcji w polskim przemyśle.

Dialog techniczny zostanie przeprowadzony w okresie od grudnia br. do stycznia 2018. Zgłoszenia do udziału w przedsięwzięciu można nadsyłać do 30 listopada. 


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.