Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wataniya Airways zamawiają A320neo

Imprezy branżowe, Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 14 listopada 2017

Golden Falcon Aviation, wyłączny dostawca samolotów kuwejckich linii lotniczych Wataniya, podpisał podczas wystawy w Dubaju memorandum o porozumieniu z Airbusem dotyczące zakupu 25 samolotów wąskokadłubowych rodziny Airbus A320neo.

A320neo w barwach Wataniya Airways / Ilustracja: Airbus

Umowę sygnowali prezes Golden Falcon Aviation dr Hamad Al-Tuwaijri i dyrektor operacyjny Airbus Commercial Aircraft ds. klientów John Leahy, w obecności prezesa Wataniya Airways Alego Al Fouzana.

Z niecierpliwością czekamy na modernizację i dalszą rozbudowę naszej floty. […] Umożliwi nam to dalszy rozwój naszej siatki połączeń, gdy nadal będziemy służyć naszym cenionym klientom – powiedział Ali Al Fouzan.

Nowe zamówienie na 25 samolotów z rodziny A320neo świadczy o zaufaniu do naszych samolotów wąskokadłubowych. Wydajność operacyjna i niezrównany komfort sprawiają, że jest to doskonały wybór w ramach planów rozwoju floty Wataniya Airways – dodał John Leahy (Pół setki Airbusów Citilink, 2017-10-30).

Wataniya Airways wznowiły działalność w lipcu br. i obecnie dysponują dwoma samolotami A320ceo obsługującymi kilka miejsc docelowych na Bliskim Wschodzie i w Europie z bazy w Kuwejcie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.