Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy samolot dla Flybondi

Lotnictwo cywilne, 07 grudnia 2017

Flybondi.com, pierwsze niskokosztowe linie lotnicze z Argentyny, świętowały 5 grudnia dostawę swojego pierwszego samolotu. Jest nim Boeing 737-800, noszący znaki rejestracyjne LV-HKS (nr ser. MSN 33821), dzierżawiony od SMBC Aviation Capital. Samolot napędzany silnikami CFM56-7 jest przystosowany do przewozu 189 pasażerów w konfiguracji jednoklasowej.

Pierwszy Boeing 737-800 dostarczony argentyńskim liniom Flybondi / Zdjęcie: SMBC Aviation Capital

Komentując dostawę samolotu prezes Flybondi.com Julian Cook powiedział: Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc powitać pierwszego Boeinga 737-800 w naszej flocie, na początku następnego etapu działalności linii. To ekscytujący czas w rozwoju naszych linii i czekamy na możliwość przewozu naszych pasażerów tym samolotem.

Szef marketingu SMBC Aviation Capital Brian Harvey dodał: Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Flybondi.com są naszym najnowszym klientem. To ekscytujący czas dla Flybondi.com jako niskokosztowych linii lotniczych rozpoczynających działalność w Argentynie, a SMBC Aviation Capital z przyjemnością wspiera ich uruchomienie.

Szefowie Flybondi.com zamierzają zatrudnić 1500 pracowników i przewieźć 10 mln pasażerów w ciągu 5 lat, tworząc 20 tys. pośrednich miejsc pracy. Władze Argentyny wydały liniom zezwolenie na uruchomienie 85 połączeń, w tym 43 krajowych i 42 międzynarodowych. Pierwszy Boeing 737-800 w barwach Flybondi.com od stycznia 2018 ma rozpocząć loty z Kordoby i El Palomar do głównych miast Argentyny. Docelowo do 2021 przewoźnik ma dysponować 30 samolotami tego typu.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.