Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A321neo dla Azores Airlines

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 18 grudnia 2017

15 grudnia Azores Airlines odebrały w zakładach w Hamburgu swojego pierwszego Airbusa A321neo, napędzanego silnikami LEAP-1A, noszącego znaki rejestracyjne CS-TSF. W ten sposób linie stały się pierwszym portugalskim użytkownikiem tego typu.

Pierwszy A321neo odebrany przez  Azores Airlines / Zdjęcie: Airbus

Przewoźnik wydzierżawi łącznie 6 A321neo/LR od Air Lease Corporation. Będą one używane do obsługi tras transatlantyckich. Aktualnie Azores Airlines eksploatują 7 Airbusów: 3 A310, 3 A320 i jednego A321neo, docierają do portów w Europie, Ameryce Północnej (Azores Airlines stawiają na A321neo/LR, 2016-09-21). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.