Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Świąteczne upominki od Stratpoints

Ludzie, 21 grudnia 2017

Pamiętając o poświęceniu naszych kolegów zespół Fundacji Bezpieczeństwa i Rozwoju Stratpoints przygotował paczki świąteczne dla dzieci z rodzin zrzeszonych w Stowarzyszeniu Pamięć i Przyszłość. Czas Świąt Bożego Narodzenia to okres kiedy najbardziej brakuje im ciepła i bliskości. Wracają wspomnienia o najbliższych, którzy oddali swoje życie dla Ojczyzny.

/ Zdjęcie: Piotr Jaszczuk

20 grudnia podczas spotkania z grupą dzieci będących pod opieką stowarzyszenia oraz delegacją uczestniczącą w obchodach Dnia Pamięci o Poległych i Zmarłych w Misjach i Operacjach Wojskowych poza Granicami Państwa świąteczne upominki przekazał Przemysław Wójtowicz, szef zespołu ds. weteranów. Spotkanie było także okazją do złożenia świątecznych życzeń i dyskusji o problemach z jakimi na co dzień spotykają się rodziny poległych oraz weterani (Fundacja gen. Różańskiego, 2017-09-05).

Ufamy, że przekazane zabawki i upominki sprawią radość podopiecznym Stowarzyszenia. Cieszymy się bardzo, że w ten sposób możemy pokazać naszą solidarność, życzliwość i pamięć – podkreśla Przemysław Wójtowicz.

Na podstawie informacji Piotra Jaszczuka


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.