Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Sebastian Magadzio szefem Airbusa w Polsce

Przemysł lotniczy, Przemysł zbrojeniowy, Ludzie, 11 stycznia 2018

Z dniem 1 stycznia 2018 Airbus powołał Sebastiana Magadzio (48 l.) na stanowisko szefa Airbusa w Polsce (Airbus Head of Country).

/ Zdjęcie: via Twitter

Sebastian Magadzio jest związany z międzynarodowym sektorem lotniczym i obronnym od prawie 20 lat. W 1993 ukończył Uniwersytet Warszawski, a w 2002 podyplomowe studia menedżerskie w Szkole Głownej Handlowej. W 2006 ukończył studia Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego, a w 2016 Kurs Akademii Strategicznego Przywództwa (ICAN Institute).

Sebastian Magadzio  rozpoczął pracę w Airbusie w 2006 jako dyrektor zarządzający EADS (obecnie Airbus). Był wówczas odpowiedzialny za strategię i marketing Grupy. W swojej nowej roli przedstawiciela grupy Airbus w Polsce Sebastian Magadzio będzie reprezentował koncern z Tuluzy przed kluczowymi interesariuszami, dbał o rozwój biznesowy oraz promował krajowe strategie na rzecz działów Airbus Commercial Aircraft, Airbus Helicopters i Airbus Defence and Space. Będzie również kierował sprzedażą oddziału Airbus Defence and Space w Polsce. Airbus jest przekonany, że dotychczasowe osiągnięcia Sebastiana Magadzio w obszarze rozwoju biznesu oraz zarządzania strategicznego przyczynią się do rozwoju działalności spółki w Polsce (Podpisanie kontraktu na modernizację Orlików, 2017-12-19).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.