Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Powrót USS Hopper

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 12 lutego 2018

Amerykański niszczyciel rakietowy powrócił do bazy morskiej na Hawajach po zakończeniu kilkumiesięcznej misji bojowej.

Niszczyciel rakietowy USS Hopper wrócił do bazy morskiej na Hawajach po zakończeniu misji bojowej / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 2nd Class Alexander Ventura II, USN

Pod koniec ubiegłego tygodnia amerykański niszczyciel rakietowy USS Hopper (DDG 70), typu Arleigh Burke, powrócił do portu macierzystego Joint Base Pearl Harbor-Hickam na Hawajach. Okręt zakończył misję bojową, która została zapoczątkowana jesienią ub.r. (Nowa misja USS Hopper, 2017-10-02).

Przez ostatnie cztery miesiące HSS Hopper prowadził działania operacyjne w rejonach odpowiedzialności 5. i 7 floty US Navy, w tym na zachodnich wodach Oceanu Spokojnego i w rejonie Zatoki Perskiej. Do jego zadań należało patrolowanie wskazanych akwenów i utrzymywanie swobody żeglugi morskiej w regionie, w tym ochrona statków idących lokalnymi szlakami żeglugowymi.

Podczas misji USS Hopper współpracował m.in. z okrętami zespołu zadaniowego America Amphibious Ready Group, stworzonego wokół śmigłowcowca USS America (LHA 6), typu America. Niszczyciel działał też z załogą australijskiej fregaty rakietowej HMAS Warramunga (FFH 152), typu Anzac (Miliardowa kontrabanda HMAS Warramunga, 2018-02-05). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.