Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Bułgaria poszukuje samolotów szkolnych

Lotnictwo wojskowe, 15 lutego 2018

Bułgarskie Ministerstwo Obrony ogłosiło przetarg na zakup 4 nowych samolotów do szkolenia podstawowego. Mają być one napędzane silnikami tłokowymi i przystosowane do wykonywania lotów VFR / IFR w dzień w i nocy.

Obecnie wojska lotnicze Bułgarii używają do szkolenia podstawowego 5 samolotów Pilatus PC-9M / Zdjęcie: MO Bułgarii

Umowa, która ma obowiązywać przez 4 lata, zakłada także dostawę symulatora lotu oraz części zamiennych i wyposażenia do obsługi naziemnej. Odbiorca wymaga, aby każdy samolot był zdatny do wylatania co najmniej 400 h w pierwszym roku eksploatacji.

Rząd w Sofii wymaga także dostarczenia narzędzi i wyposażenia do planowej i nieplanowej obsługi technicznej silnika i awioniki. Pożądane jest wyszkolenie 4 pilotów-instruktorów i 20 oficerów i żołnierzy służb inżynieryjno-lotniczych.

Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 2,53 mln lewa (5,37 mln zł). Termin składania ofert upływa 12 marca.

Na podstawie informacji Igora Bozinovskiego


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.