Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zakończono Green Bridge – 18

Wojska lądowe, Strategia i polityka, 16 lutego 2018

W Dowództwie Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód zakończył się kolejny trening sztabowy.

W Dowództwie Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód zakończono trening sztabowy Green Bridge 18 / Zdjęcia: Wielonarodowa Dywizja Północny Wschód

W Dowództwie Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód zakończył się pierwszy w br. trening sztabowy. Jego celem było doskonalenie żołnierzy Dowództwa w planowaniu działań bojowych. Podczas treningu żołnierze ćwiczyli na Stanowisku Dowodzenia rozwiniętym w warunkach polowych, organizowanym przez żołnierzy Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód.

Jak powiedział zastępca dowódcy dywizji, gen. bryg. Karel Rehka - Trening sztabowy Green Bridge - 18 jest niezwykle ważny dla rozwoju naszego wyszkolenia i dowództwa. Jest on jednym z elementów przygotowujących nas do osiągnięcia Pełnej Gotowości. Podczas treningu nie tylko rozwijamy ludzi i zespół oraz nasze umiejętności lecz także testujemy infrastrukturę Stanowiska Dowodzenia rozwiniętą przez pułk wsparcia w warunkach polowych. W Green Bridge - 18 brała udział również grupa oficerów z Dowództwa Wielonarodowego Korpusu Północny-Wschód, którzy wspomagali żołnierzy Dowództwa Dywizji fachowymi radami.

Green Bridge - 18 stanowił kontynuację treningów realizowanych w ub.r. Był jednym z przedsięwzięć przygotowujących żołnierzy Dowództwa Dywizji do certyfikacji, która czeka ich podczas ćwiczenia Anakonda – 18.

Na podstawie informacji WDPW
GaleriaDrukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.