Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wizz Air poleci z Poznania do Dortmundu

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 22 lutego 2018

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła dzisiaj, że w odpowiedzi na oczekiwania klientów, loty na trasie Poznań-Dortmund rozpoczną się dwa miesiące wcześniej niż pierwotnie planowano.

Wizz Air uruchomi połączenie z Poznania do Dortmundu dwa miesiące wcześniej, odpowiadając na oczekiwania klientów / Rysunek: Wizz Air

- Cieszymy się, że możemy przekazać dziś tak wspaniałe wiadomości naszym klientom w Poznaniu. W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie, uruchamiamy nasze długo oczekiwane połączenie z Dortmundem wcześniej niż planowano, bo już pod koniec marca. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, dostarczając wygodną i niskokosztową możliwość podróży dla osób podróżujących zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych – powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Nowe połączenie zostanie uruchomione 25 marca. Loty będą odbywać się cztery razy w tygodniu. Wraz z nową ofertą do Dortmundu, Wizz Air obecnie łączy Poznań z 12 miastami w dziewięciu krajach

Pierwszy lot Wizz Air z Poznania odbył się w 2005. Od tego czasu ponad 4 mln pasażerów skorzystało z niskokosztowej oferty Wizz w poznańskiej siatce połączeń. Linia ma dwa samoloty w bazie w Poznaniu i zatrudnia 70-osobową załogę (10. urodziny bazy Wizz Air w Poznaniu, 2018-01-31). W 2018 w ofercie Wizz Air na loty z oraz do Poznania jest 680 000 miejsc w sprzedaży, co stanowi wzrost o 20% w porównaniu z poprzednim rokiem. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra