Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa Q400 w Nepalu

Lotnictwo cywilne, Wypadki, 12 marca 2018

Dzisiaj o 14:18 czasu miejscowego rozbił się samolot pasażerski Bombardier Q400 linii US-Bangla, noszący znaki rejestracyjne S2-AGU, podchodzący do lądowania w międzynarodowym porcie lotniczym Katmandu, po locie z Dhaki w Bangladeszu. Na jego pokładzie znajdowało się 67 pasażerów i czteroosobowa załoga. Przyczyna zdarzenia nie jest na razie znana.

Wrak Q400 rozbitego w  Katmandu / Zdjęcie: via twitter

Samolot, nr. ser 4041, wyprodukowany w 2001, spadł na ziemię poza terenem lotniska. Służby lotniskowe i wojsko natychmiast podjęły akcję ratowniczą. Według różnych źródeł z płonącego wraku udało się uratować ok. 25 osób, które następnie hospitalizowano.  


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.