Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Przemyt pocisków i bomb za 18 mln USD

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 25 lutego 2009

Grupa rosyjskich marynarzy została oskarżona o próbę przemytu do Chin 30 pocisków przeciwokrętowych i 200 bomb lotniczych wartych 18 mln dolarów.

Uzbrojenie miało zostać przemycone do Tadżykistanu, a docelowo trafić do ChRL. O próbie wywiezienia pocisków i bomb poinformował na posiedzeniu Prokuratury Generalnej FR główny prokurator Siergiej Fridinskij. Jego słowa potwierdzili przedstawiciele WMF.

Według nieoficjalnych informacji, pociski mogły zostać ukradzione z 954. Bazy doświadczalnej uzbrojenia przeciwokrętowego Karakoł w sąsiadującego z Tadżykistanem Kirgistanu. Bomby mogły zaś pochodzić z bazy Kant koło Biszkeku.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.