Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wsparcie dla brytyjskich Gazelle

Lotnictwo wojskowe, Wojska lądowe, Przemysł lotniczy, 15 maja 2018

Airbus Helicopters UK otrzymał trzyletni kontrakt na wsparcie floty brytyjskich śmigłowców Aerospatiale Gazelle AH1. Umowa wartości 15 mln GBP (ponad 72 mln zł) zawiera klauzulę przedłużenia na kolejne 3 lata. Uzasadniając rozstrzygnięcie bez pgłaszania konkursu Ministerstwo Obrony W. Brytanii stwierdziło, że Airbus Helicopters jest jedynym producentem wiropłatów tego typu i w związku z tym tylko on może zapewnić im odpowiednie wsparcie.

Brytyjskie Gazelle pozostaną w służbie co najmniej do 2022 / Zdjęcie: MO W. Brytanii

Mimo tego, na początku bieżącego roku przedstawiciel brytyjskiego Joint Helicopter Command ujawnił, że rozpoczęto już pierwsze prace nad pozyskaniem następców dla 22 Gazelle używanych przez Army Air Corps (lotnictwo wojsk lądowych) używanych do zadań łącznikowych i rozpoznawczych i zasugerował, że proces ten może zostać przyspieszony.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.