Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejny przetarg na Tarantule

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 11 lipca 2018

Inspektorat Uzbrojenia rozpoczął procedurę pozyskania Mobilnych Bezzałogowych Pojazdów Rozpoznawczych pk. Tarantula.

Ogłoszone postępowanie jest drugim w br. i trzecim w historii programu Tarantula. Pierwszy przetarg unieważniono po tym, gdy zwycięski produkt nie spełnił wymogów technicznych zamawiającego. Drugi anulowano ze względu na fakt, że w wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu / Zdjęcie: Instytut PIAP

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 50 kompletów Mobilnych Bezzałogowych Pojazdów Rozpoznawczych (MBPR) pk. Tarantula. Zgodnie z wymogiem zamawiającego pojazd powinien przemieszczać się w różnym terenie, po drogach (gruntowych i utwardzonych) i bezdrożach w bezpośredniej styczności wojsk, jednocześnie przekazując dane z urządzeń obserwacyjnych poprzez bezprzewodową transmisję danych audio i video do konsoli operatora.

Konstrukcja pojazdu powinna umożliwiać jego przewożenie wewnątrz przedziałów desantowych w pojeździe rozpoznawczym oraz przenoszenie przez pojedynczego żołnierza. Postępowanie zostanie zrealizowane w ramach procedury negocjacyjnej. Liczba wykonawców, którzy będą zaproszeni do składania ofert, została ograniczona do pięciu.

W postępowaniu zostanie wybrana oferta najkorzystniejsza ekonomicznie z uwzględnieniem kryteriów: ceny (60% wagi), parametrów technicznych (35%) i długości gwarancji (5%). Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu mija 7 sierpnia o godz. 12:00. Zamawiający wymaga wykonania zamówienia nie później niż do 30 października 2020 (Tarantula anulowana, 2018-03-22). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.