Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wycofanie USS Bremerton

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 31 lipca 2018

US Navy przygotowuje się do wycofania ze służby atomowego okrętu podwodnego USS Bremerton.

USS Bremerton, najstarszy atomowy OP w składzie US Navy, jest przygotowywany do wycofania ze służby / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 1st Class Amanda R. Gray, USN

Wiosną atomowy okręt podwodny USS Bremerton (SSN 698), typu Los Angeles, przeszedł z portu macierzystego Joint Base Pearl Harbor-Hickam na Hawajach do Puget Sound Naval Shipyard w Bremerton, w stanie Waszyngton. Na miejscu trwają przygotowania do wycofania okrętu ze służby. Działania koncentrują się przede wszystkim na wygaszeniu reaktora oraz wymontowaniu kluczowych elementów wyposażenia pokładowego.

W kwietniu USS Bremerton powrócił do bazy na Hawajach kończąc ostatnią w swojej historii misję bojową (Ostatnia misja USS Bremerton, 2018-04-09). W jej trakcie okręt patrolował wody Oceanu Spokojnego, prowadząc działania operacyjne na obszarach odpowiedzialności 3. i 7. floty US Navy.

USS Bremerton jest obecnie najstarszym atomowym OP typu Los Angeles w składzie US Navy. Okręt przyjęto do służby 28 marca 1981. W ostatnich latach jednostka stacjonowała na Hawajach, gdzie była podporządkowana Submarine Squadron 1. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.