Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

USS Thomas Hudner w drodze do Bostonu

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 11 października 2018

Amerykański niszczyciel rakietowy USS Thomas Hudner opuścił stocznię producenta w Maine i jest w drodze do Bostonu, gdzie zostanie przyjęty do służby.

Niszczyciel rakietowy USS Thomas Hudner opuszcza stocznię GD Bath Iron Works w Maine / Zdjęcie: GD BIW

USS Thomas Hudner (DDG 116), typu Arleigh Burke, opuścił w środę stocznię General Dynamics Bath Iron Works w Maine. Okręt skierował się do Bostonu, gdzie zostanie przyjęty do służby podczas uroczystości zaplanowanej na 1 grudnia (USS Thomas Hudner wejdzie do służby w Bostonie, 2018-06-14).

US Navy odebrała okręt w połowie czerwca (Odbiór USS Thomas Hudner, 2018-06-18). Dostawę poprzedziła seria testów morskich, prowadzonych pod nadzorem specjalistów z Board of Inspection and Survey (INSURV). Próby służyły ocenie funkcjonowania systemów i urządzeń pokładowych.

Stępkę pod USS Thomas Hudner położono w listopadzie 2015 (Stępka pod USS Thomas Hudner, 2015-11-17). Okręt ochrzczono 1 kwietnia 2017 w stoczni General Dynamics BIW w Maine (Chrzest USS Thomas Hudner, 2017-04-03). Po wejściu do służby USS Thomas Hudner ma stacjonować w Mayport na Florydzie. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.