Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Modernizacja BRP Gregorio Del Pilar

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 06 listopada 2018

Marynarka wojenna Filipin zmodernizuje fregatę rakietową BRP Gregorio Del Pilar, która obecnie przechodzi naprawy po zdarzeniu, do jakiego doszło latem.

Prezentowana na zdjęciu BRP Gregorio del Pilar jest jedną z trzech fregat rakietowych typu Gregorio del Pilar pozyskanych od USA w ostatnich latach / Zdjęcie: Mass Communication Specialist Seaman Dustin W. Sisco, USN

Modernizacja fregaty rakietowej BRP Gregorio Del Pilar (FF 15), typu Gregorio del Pilar, obejmie m.in. wymianę wyposażenia pokładowego, w tym urządzeń łączności, a także elementów uzbrojenia i systemu kierowania ogniem. Plany modernizacji okrętu zostały potwierdzone przez dowództwo marynarki wojennej Filipin w poniedziałek.

Fregata rakietowa BRP Gregorio Del Pilar od kilku tygodni przebywa w bazie marynarki wojennej Filipin w Zatoce Subic na zachodzie wyspy Luzon (BRP Gregorio del Pilar odholowany, 2018-09-07). Na miejscu okręt przechodzi naprawy po zdarzeniu z sierpnia, kiedy filipiński okręt utknął na płyciźnie Half Moon (lokalnie określanej jako Hasa-Hasa) położonej ok. 120 km na zachód od wyspy Balabac w prowincji Palawan. Miejsce zdarzenia znajduje się na wschodnim krańcu Archipelagu Spratly na Morzu Południowochińskim (BRP Gregorio del Pilar na płyciźnie, 2018-08-31).

W ramach naprawy BRP Gregorio Del Pilar prowadzona jest inspekcja poszycia kadłuba okrętu (Naprawa BRP Gregorio del Pilar, 2018-10-10). Poszczególne elementy układu napędowego, które zostały uszkodzone podczas sierpniowego zdarzenia, w tym śruby okrętowe, zostaną wysłane do USA, gdzie przeprowadzona zostanie ich naprawa.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.