Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Naval Group na IndoDefence 2018

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 07 listopada 2018

Francuska grupa stoczniowa bierze udział w rozpoczętych dziś targach IndoDefence w Dżakarcie.

Francuska Naval Group prezentuje pełnię swojej oferty na targach IndoDefence w Dżakarcie / Zdjęcie: Michał Jarocki

Podczas 8. edycji międzynarodowych targów IndoDefence 2018 Naval Group prezentuje wszystkie najważniejsze elementy swojej oferty okrętowej. Na stoisku francuskiej grupy wystawiono modele okrętu podwodnego proj. Scorpène, futurystycznej fregaty rakietowej Belh@rra (Euronaval 2016: Prezentacja Belh@rra, 2016-10-20) i korwety Gowind, a także ciężkiej torpedy F21.

Francuska grupa stoczniowa jest od lat aktywna na regionalnym rynku, odnosząc zresztą niemałe sukcesy. W przeszłości producent z Francji sprzedał m.in. wspomniane OP proj. Scorpène Indiom i Malezji (Przygotowania do testów INS Karanj, 2018-09-11; Wsparcie techniczne malezyjskich OP, 2015-11-19). Ponadto, władze w Kuala Lumpur zdecydowały się również na kupno serii wielozadaniowych korwet rakietowych opartych na projekcie Gowind 2500 (Stępka pod malezyjską korwetę, 2018-11-02).

Obecnie, jednym z priorytetów Naval Group jeżeli chodzi o Azję Południowo-Wschodnią jest Indonezja i plany władz w Dżakarcie, aby w nadchodzących latach zwiększyć flotę okrętów podwodnych rodzimej marynarki wojennej z czterech do 10-12 jednostek. W związku z tym producent z Francji zamierza zaoferować Indonezyjczykom kupno serii nowoczesnych OP opartych na projekcie Scorpène (Francja oferuje nowe OP Indonezji, 2018-11-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.