Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Mi-172 w Gwinei Równikowej

Przemysł lotniczy, Lotnictwo cywilne, 07 listopada 2018

Koncern Wiertalioty Rossii, wchodzący w skład korporacji Rostiech, dostarczył Gwinei Równikowej dwa śmigłowce Mi-172. Zostały one zbudowane w Kazańskich zakładach śmigłowcowych (KWZ). Dyrektor koncernu, Andriej Bogińskij wyraził nadzieję, że to nie ostatnie śmigłowce zamówione przez Gwineę Równikową i jej afrykańskich sąsiadów.

Rosyjscy producenci dostarczyli dotąd państwom Afryki ponad 700 śmigłowców rodziny Mi-8/17. Poprzednie 2 Mi-172 w wersji VIP i pasażerskiej trafiły z FR do Gwinei Równikowej w 2006 / Zdjęcie: Wiertalioty Rossii

Jeden z dostarczonych Gwinei Równikowej Mi-172 został zbudowany w wersji Salon VIP. W komfortowych warunkach można w nim przewozić do 12 pasażerów. Drugi Rosjanie dostarczyli w wersji pasażerskiej, dostosowanej do przewozu 26 pasażerów (7500 śmigłowców Mi-8/17 z Kazania, 2014-05-23).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.