Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Naval Group na Edex 2018

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 03 grudnia 2018

Francuska grupa stoczniowa weźmie udział w rozpoczynających się dziś międzynarodowych targach Egypt Defense Exhibition (EDEX) 2018.

Naval Group będzie jednym z najważniejszych uczestników rozpoczynających się dziś targów EDEX 2018 / Zdjęcie: Naval Group

Naval Group będzie jednym z uczestników rozpoczynających się dziś w Kairze targów Egypt Defense Exhibition (EDEX) 2018, które potrwają do 5 grudnia. Francuski producent zaprezentuje swoją ofertę okrętową skierowaną do Egiptu oraz państw regionu.

Na stoisku Naval Group zaprezentowane zostaną modele m.in. korwety rakietowej proj. Gowind, fregaty wielozadaniowej Belh@rra, okrętu podwodnego typu Scorpène, a także system samoobrony okrętów CANTO®-S oraz lekkie torpedy MU 90. Ponadto, francuski producent przedstawi również swoją ofertę współpracy z lokalnym przemysłem, która polegać ma zarówno na wspólnej budowie okrętów jak i opracowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Dla Naval Group egipskie targi są wyjątkową okazją. Przede wszystkim ze względu na nabierającą tempa w ostatnich latach współpracę z Kairem w dziedzinie modernizacji technicznej i rozbudowy marynarki wojennej Egiptu. W ciągu zaledwie kilku lat Egipcjanie pozyskali od Francuzów m.in. dwa śmigłowcowce desantowe typu Mistral (Avengery na egipskim Mistralu, 2017-07-15), fregatę rakietową proj. FREMM (Tahya Misr w Egipcie, 2015-08-05) oraz jedną z czterech planowanych do zakupu korwet rakietowych typu Gowind 2500 (Wodowanie egipskiego Gowinda, 2018-09-10, na zdjęciu). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.