Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

PLL LOT SA na giełdę

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 06 listopada 2007

5 listopada 2007 Rada Nadzorcza PLL LOT SA pozytywnie zaopiniowała decyzję Zarządu Spółki o rozpoczęciu przygotowań do wprowadzenia akcji spółki na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Ministerstwo Skarbu Państwa zwróciło się do syndyka masy upadłościowej SAirLines Europe B.V., mniejszościowego akcjonariusza PLL LOT, z prośbą o przygotowanie listy pięciu banków inwestycyjnych o uznanej reputacji, spośród których wyłoniony zostanie doradca PLL LOT w tym procesie. Zgodnie z ustawą, MSP ma zachować większościowy, 51-% pakiet akcji przewoźnika. Zgodę na upublicznienie akcji musi wyrazić jeszcze walne zgromadzenie akcjonariuszy spółki.

Upublicznienie akcji PLL LOT jest elementem ogłoszonej 16 października na GPW strategii Siedmiu Filarów Grupy LOT na lata 2008-2012. Sprzedaż akcji na GPW pozwoli nam na uzyskanie środków na dalszy, zgodny ze strategią rozwój. Po wcześniejszej deklaracji Ministerstwa Skarbu Państwa, decyzja Rady Nadzorczej to kolejny ważny krok w przygotowaniach do debiutu giełdowego - powiedział Piotr Siennicki, prezes zarządu PLL LOT.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.