Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Boeing zmodernizuje hiszpańskie Chinooki

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 06 stycznia 2019

Boeing ogłosił, że uzyskał kontrakt na modernizację wszystkich 17 śmigłowców armii hiszpańskiej CH-47D Chinook do wersji CH-47F. To pierwsze zamówienie klienta spoza USA złożone na podstawie umowy koncernu z US Army dotyczącej dostarczenia 6 nowych CH-47F i opcji na ponad 150 innych Chinooków dla klientów z USA i zagranicznych. Dostawy zmodernizowanych CH-47F do Hiszpanii mają rozpocząć się w 2021.

Śmigłowiec transportowy CH-47D armii hiszpańskiej / Zdjęcie: Cpl. Jeraco Jenkins

Zmodernizowane CH-47F mają być wyposażone w cyfrowy automatyczny system sterowania lotem i otwartą architekturę awioniki. Nowocześniejszy będzie też system obsługi ładunków. Dzięki modernizacji Hiszpanie mają uzyskać możliwość łatwiejszej współpracy z innymi państwami, które dysponują flotami nowoczesnych śmigłowców.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.