Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Premiera Dywizjonu 303 na Ukrainie

Historia, Lotnictwo wojskowe, 25 stycznia 2019

31 stycznia 2019 na ekrany ukraińskich kin wchodzi dobrze już znany w Polsce lotniczy film fabularny Dywizjon 303. Historia prawdziwa z gwiazdorską obsadą w reżyserii Denisa Delicia – wyprodukowany przez Jacka Samojłowicza – Film Media S.A. Agencja Lotnicza Altair jest jego medialnym partnerem.

Dzięki ogromnemu wkładowi pracy Instytutu Polskiego w Kijowie, którego dyrektorem jest Bartosz Musiałowicz – I radca Ambasady RP w Kijowie, oprawa premiery Dywizjonu 303 będzie miała charakter jednego z najważniejszych wydarzeń kultury polskiej na Ukrainie.

Film wchodzi do dystrybucji na Ukrainie pod nieco zmienionym tytułem - Дивізіон надії (Dywizjon nadziei). Trafi do ok. 100 kin na terenie całej Ukrainy. Dywizjon 303 będzie miał najszerszy zasięg dystrybucji jakiegokolwiek polskiego obrazu filmowego od czasów prezentacji Ogniem i Mieczem oraz Katynia. Oficjalna ukraińska premiera filmu odbędzie się w Kijowie 30 stycznia 2019 z udziałem ambasadorów RP – J. Piekło i Wielkiej Brytanii – J. Gough’a oraz twórców filmu. Przyjadą Jacek Samojłowicz, a także aktorzy John Kay Steel i Anna Prus.

Premiery lokalne odbędą się także 31 stycznia 2019 w Odessie oraz 1 lutego w Charkowie. Będą miały rangę uroczystych polskich wydarzeń i są organizowane we współpracy z konsulatami generalnymi RP w tych miastach.

Generalnym partnerem dystrybucji Dywizjonu 303 na Ukrainie jest Instytut Polski w Kijowie, ale uzyskał on wsparcie promocji filmu ze strony polskich spółek działających na terenie kraju naszych wschodnich sąsiadów: PZU Ukraina, Kredobank (Grupa PKO BP), Plastics Ukraina, Future Processing Ukraina oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

W sobotę 26 stycznia 2019 rusza akcja promocyjna Dywizjonu 303 w jednym z na najbardziej popularnych kanałów ukraińskiej telewizji oraz w stacjach radiowych. O potencjalnym zasięgu popularności polskiego obrazu świadczy fakt, że nim ruszyła machina promocyjna trailer filmu w języku ukraińskim w mediach społecznościowych obejrzało ponad 120 tys. widzów.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.