Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Naval Group i Fincantieri bliżej połączenia

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 28 stycznia 2019

Przedstawiciele Naval Group i Fincantieri kontynuują rozmowy o współpracy biznesowej i utworzeniu spółki joint-venture.

Naval Group (dawniej DCNS) i Fincantieri współpracują w dziedzinie rozwoju techniki okrętowej od lat. Na zdjęciu cztery fregaty przeciwlotnicze typu Horizon/Orizzonte, zbudowane – po dwie – dla marynarek wojennych Francji i Włoch / Zdjęcie: Naval Group

Do kolejnego spotkania doszło w miniony czwartek w Paryżu. Uczestniczyli w nim przedstawiciele Naval Group i Fincantieri oraz marynarek wojennych i rządów Francji i Włoch. Celem wydarzenia była kontynuacja rozmów dotyczących współpracy obu grup stoczniowych i utworzenia nowej spółki joint-venture.

Nowa spółka JV ma pomóc partnerom w ubieganiu się o kolejne zlecenia w ramach francusko-włoskich programów zakupowych i na rynkach eksportowych, usprawnić proces wsparcia technicznego klientów i współpracę z siecią dostawców, przyspieszyć badania nad nowymi typami uzbrojenia oraz pozwolić na wymianę doświadczeń w dziedzinie rozwoju techniki wojskowej.

Obie strony ogłosiły plan zacieśnienia współpracy biznesowej we wrześniu 2017. W kolejnych miesiącach przyszli partnerzy i kontrolujące ich władze Francji i Włoch prowadziły negocjacje dotyczące połączenia się i utworzenia nowej spółki. Jedną z okazji do dyskusji były targi Euronaval 2018 zorganizowane w październiku ub.r. w podparyskim le Bourget (Euronaval 2018: Współpraca Naval Group z Fincantieri, 2018-10-24).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.