Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LOT otwiera trasę na Korfu

Lotnictwo cywilne, 05 lutego 2019

Grecka Korfu dołącza dziś do siatki połączeń Polskich Linii Lotniczych LOT. Od 9 czerwca do 15 września nasz narodowy przewoźnik będzie obsługiwał połączenie z Warszawy na tę wyspę w każdą niedzielę. Mieszczące 186 pasażerów Boeingi 737 MAX 8 lub 737-800 wystartują z Warszawy o 8:15 i wylądują na Korfu o 11:40. Rejsem powrotnym pasażerowie polecą o 12:40, aby o 14:00 wylądować na Lotnisku Chopina w Warszawie.

LOT-owskie Boeingi będą wykonywały rejsy między Warszawą a Korfu raz w tygodniu / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Według danych Urzędu Lotnictwa Cywilnego w 2017 Grecja stała się najbardziej popularnym kierunkiem wakacyjnych podróży Polaków. Położona u wybrzeży morza Jońskiego Korfu to dla polskich turystów jeden z najchętniej wybieranych kierunków również w Grecji.

Jesteśmy pewni, że nowe połączenie przypadnie do gustu tym, którzy szukają odpoczynku w basenie Morza Śródziemnego i po zaledwie dwóch godzinach podróży znajdą się na malowniczej wyspie Korfu. Uruchamianie nowych połączeń nie byłoby możliwe, gdyby nie sukcesywne rozbudowywanie naszej floty średniego zasięgu. W tym roku LOT otrzyma aż 9 nowych Boeingów 737 MAX – tym samym ich liczba wzrośnie do 14 – mówi Robert Ludera, Dyrektor Działu Siatki Połączeń LOT-u.

Pasażerowie LOT-u mogą skorzystać z licznych połączeń do popularnych wakacyjnych destynacji do Tel Awiwu, Barcelony, Larnaki, Dubrownika, Zadaru, Puli i Splitu. Niedawno LOT ogłosił również inne sezonowe połączenie wakacyjne – z Warszawy do Warny (LOT poleci do Delhi, 2019-01-15, Nowe E190 we flocie PLL LOT, 2018-12-20). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra