Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wsparcie dla francuskich Giraffe

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 05 lutego 2019

Saab podpisał umowę z francuską Direction de la Maintenance Aéronautique (DMAé), dotyczącą wsparcia lądowych stacji radiolokacyjnych Giraffe AMB. DMAé odpowiada za utrzymanie gotowości operacyjnej Armee de l’Air (wojsk lotniczych Francji).

Saab dostarczył radary Giraffe AMB do Francji w 2006 / Zdjęcie: Saab

Umowa dotycząca wsparcia, obsługi i dostaw części zamiennych obejmuje okres 2 lat, od stycznia 2019 do stycznia 2021, z opcją przedłużenia na kolejne 5 lat, do 2026. Saab wykona większość prac w zakładach Göteborgu w Szwecji, część zadań zostanie zrealizowana na miejscu we Francji.

Zapewnienie długoterminowego wsparcia jest kluczowym elementem oferty Saaba, dlatego cieszymy się z kontynuacji naszej współpracy z Francją. Z dumą wspieramy Francuskie Siły Zbrojne naszym mobilnym kontenerem kierowania i dowodzenia, wyposażonym we własny radar – stwierdził Anders Carp, szef Saab Surveillance.

Saab dostarczył radary Giraffe AMB do Francji w 2006. Od tego czasu Armee de l’Air używają Giraffe AMB wraz systemem kierowania i dowodzenia m.in. do obserwacji przestrzeni powietrznej.


Drukuj Góra