Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa C421 na Florydzie

Lotnictwo cywilne, 18 kwietnia 2009

We wczorajszej katastrofie samolotu Cessna 421B niedaleko Fort Lauderdale Executive Airport zginął pilot.

Zdjęcie: Daniel Umana

Samolot spadł na budynek w Oakland Park i spłonął wkrótce po starcie z Fort Lauderdale Executive Airport ok. 11:15, niewiele ponad 2 km na wschód od lotniska. Według deklaracji pilota, Cessna leciała do Fernandina Beach Municipal (55J) niedaleko Jacksonville na Florydzie. Według nieoficjalnych informacji pilot rozbitego samolotu to 80-letni Cecil Murray.

Rozbity samolot to dwusilnikowa Cessna 421B Golden Eagle nr rej. N1935G, nr ser. 421B0836, wyprodukowana w 1974. Należała do Sebring Air Charter z Tamarac na Florydzie.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.