Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Naval Group na IDEX/NAVDEX 2019

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 14 lutego 2019

Francuska grupa stoczniowa weźmie udział w rozpoczynających się w niedzielę targach IDEX /NAVDEX 2019 w Abu Zabi.

Naval Group, dla którego region Bliskiego Wschodu jest jednym z najważniejszych rynków eksportowych, będzie promował swoją ofertę okrętową na targach IDEX/NAVDEX 2019 w Abu Zabi / Rysunek: Naval Group

Podczas targów IDEX/NAVDEX 2019, które zostaną zorganizowane w Abu Zabi w dn. 17-21 lutego, Naval Group zaprezentuje swoją najnowszą ofertę skierowaną do państw Bliskiego Wschodu. Ekspozycja francuskiej grupy stoczniowej obejmie różnorodne rozwiązania techniki okrętowej oraz oferty wsparcia użytkowników jednostek morskich.

Na stoisku Naval Group znajdą się modele m.in. korwety rakietowej proj. Gowind 2500, wielozadaniowej fregaty rakietowej proj. Belh@rra i futurystycznego okrętu podwodnego SMX 31, który swoją premierę miał podczas zeszłorocznych targów Euronaval pod Paryżem (Euronaval 2018: Naval Group prezentuje SMX 31 , 2018-10-23). Francuski producent przedstawi również szeroką ofertę wsparcia obecnych użytkowników jednostek morskich rodzimej proweniencji (i nie tylko), w tym zaawansowane systemy szkolenia oparte m.in. o symulatory.

Obecność Naval Group w Abu Zabi jest naturalną konsekwencją rosnącej aktywności biznesowej francuskiego producenta na regionalnym rynku. Francuzi mają wieloletnią tradycję wspierania lokalnych partnerów, dostarczając im zaawansowane technicznie okręty, wyposażenie i uzbrojenie. W ostatnich latach producent z Francji był szczególnie aktywny na rynku egipskim (Przedstawicielstwo NG w Egipcie, 2018-12-05).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.