Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kompleks rozpoznania Ironija-M

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 09 kwietnia 2019

Podczas Dnia Innowacji Centralnego okręgu wojskowego SZ FR w Jekaterynburgu po raz pierwszy zaprezentowano zmodernizowany przenośny kompleks rozpoznania optoelektronicznego Ironija-M. Jego działanie można było zobaczyć podczas ćwiczeń na poligonie pod Nowosybirskiem. Urządzenie wykorzystywała jednostka z 24. Brygady specjalnego przeznaczenia GRU, symulująca operację na tyłach przeciwnika. Grupa wykryła zamaskowany punkt dowodzenia i wyrzutnię pocisków samosterujących.

Zmodernizowany przenośny kompleks rozpoznania optoelektronicznego Ironija-M pokazany po raz pierwszy publicznie / Zdjęcie: via tvzvezda.ru

Kompleks rozpoznania optoelektronicznego Ironija-M powstał na bazie dotychczas używanego przez Specnaz, produkowanego już od wielu lat, kompleksu Ironija. W jego skład wchodzą kamery pasma wizyjnego i podczerwieni oraz dalmierz laserowy. Zmodernizowany kompleks jest dostarczany SZ FR od ubiegłego roku.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.