Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Tibet Airlines lądują w Helsinkach

Lotnictwo cywilne, 10 kwietnia 2019

Tibet Airlines otworzyły bezpośrednie połączenie między miastem Jinan, leżącym we wschodnich Chinach nad rzeką Huang He, w prowincji Szantung a Helsinkami. Inauguracyjny lot z portu Jinan-Yaoqiang do stolicy Finlandii został wykonany 8 kwietnia. Trasa obsługiwana będzie przez Airbusy A330-200, w poniedziałki i czwartki.

Pierwszy samolot Tibet Airlines, który wylądował w Helsinkach został powitany tradycyjnym salutem wodnym / Zdjęcie: Pasi Salminen

Jesteśmy świadkami historycznego pierwszego lotu z Jinan do Helsinek. Tibet Airlines to pierwsze chińskie linie lotnicze rozpoczynające loty do Finlandii. Dostrzegamy bogate możliwości biznesowe dla chińskich i fińskich przedsiębiorstw oraz nieprzewidziane wrażenia dla chińskich i fińskich podróżnych – powiedział dyrektor generalny Finavii Kimmo Mäki.

Ponieważ podróż przez Vantaa jest najszybszą trasą między Europą a Azją, bezpośredni lot między Helsinkami i Jinan jest naszym wspólnym celem już od prawie trzech lat. A dzisiaj świętujemy nowe połączenie między naszymi miastami. Ta trasa lotu czyni nas sąsiadami, zaledwie kilka godzin od siebie – dodała Ritva Viljanen burmistrz miasta Vantaa, leżącego 15 km na północ od stolicy Finaklndii, w którym znajduje się międzynarodowy port lotniczy Helsinki.

Tibet Airlines z niecierpliwością oczekują na kontynuację wzajemnie korzystnej koncepcji współpracy z Finavią i lotniskiem w Helsinkach, w celu w bardziej kompleksowej i pogłębionej współpracy przyszłości – podkreślił prezes Tibet Airlines Bai Weisan.

Flota Tibet Airlines składa się wyłącznie z samolotów Airbusa: 18 A319, 11 A330-200. Hubem przewoźnika jest port lotniczy Lhasa-Gonggar, jeden z najwyżej położonych na świecie, znajdujący się 45 km na południe od Lhasy w Tybecie (Tibet Airlines odbierają A330-200, 2016-07-01).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.