Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kontrakt na GMM STYLET

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 13 kwietnia 2019

11 kwietnia 2019 izraelska kompania Elbit Systems ogłosiła, że zawarła wart 30 mln USD kontrakt na dostawę do państwa z obszaru Azji i Pacyfiku precyzyjnej amunicji moździerzowej kal. 120 mm STYLET GMM. Umowa ma być realizowana przez najbliższe 2 lata. To pierwszy taki kontrakt po przejęciu przez Elbit państwowej IMI Systems.

Amunicją STYLET GMM kal. 120 mm można strzelać z autonomicznego systemu Elbit SPEAR MK2, który można montować na pojazdach różnych typów / Zdjęcie: Elbit Systems

Amunicja moździerzowa kal. 120 mm STYLET GMM (Guided Mortar Munition) ma zasięg 1000-8500 m. Jest naprowadzana na cel z wykorzystaniem wielozakresowego układu GPS / INS. Zaprojektowano ją dla taktycznych jednostek bojowych i sił specjalnych. STYLET zapewnia dokładność trafienia poniżej 10 metrów (Circular Error Probable, CEP). Według producenta, to niedrogie i precyzyjne rozwiązanie, łatwe w obsłudze, zwiększające skuteczność operacyjną, przy jednoczesnym znacznym zmniejszeniu przypadkowych szkód.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.