Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Izraelski okręt patrolowy

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, 09 maja 2019

Spółka Israel Shipyards ujawniła swój nowy projekt wielozadaniowego okrętu patrolowy OPV-45. Do jego zadań należeć ma patrolowanie i dozór akwenów oraz ochrona instalacji i wyłącznych stref ekonomicznych, zwalczanie terroryzmu, przemytu i piractwa, przewóz grup abordażowych, wsparcie działań dużych jednostek marynarki wojennej i poszukiwania i ratownictwo. OPV-45 może być służyć do przeciwdziałania nielegalnym migracjom, ochrony i kontroli stref połowów i wykrywania zanieczyszczeń środowiska naturalnego.

Nowy izraelski okręt patrolowy OPV-45 / Ilustracja: Israel Shipyards 

Długość OPV-45 wynosi 45,7 m. Okręt ma utrzymywać stałą prędkość powyżej 24 w. W przypadku wsparcia działań specjalnych na jego pokładzie można będzie przewozić łódź półsztywną o długości 7,20 m. Na pokładzie  OPV-45 można będzie pomieścić maksymalnie 2 kontenery 20-stopowe z wyposażeniem do różnych misji.

Załoga okrętu ma liczyć 16-24 marynarzy. Dodatkowe pomieszczenia umożliwią maksymalnie 24 operatorów sił specjalnych, ratowników, rozbitków itp.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.